Nieuwsarchief | Alpha Adviesbureau - Zuidlaren

Overname Alpha Adviesbureau!

gepubliceerd op

Overname Alpha Adviesbureau!
We beginnen natuurlijk deze nieuwsbrief met de mededeling dat het bedrijf per 1 januari is overgenomen door Mathieu Lanting. Voor diegene die hem niet kennen staat hij deze nieuwsbrief centraal in ‘Even voorstellen’.
De overname van het bedrijf betekent een afscheid van een schoonmaak-icoon. Dhr. Rien de Koning heeft het bedrijf bijna dertig jaar geleden opgericht. Hij heeft het bedrijf jarenlang met grote vakmanschap gerund en is daarnaast ook lang werkzaam geweest als SVS-docent. De laatste jaren heeft hij de dagelijkse leiding overgelaten aan anderen, maar achter de schermen is hij altijd blijven bijgedragen aan de ontwikkeling van onze schoonmaakkennis. Wij zullen zijn kennis en kunde op het gebied van schoonmaak zeker gaan missen!
Om de overname niet geheel geruisloos voorbij te laten gaan hebben wij voor vrijdagmiddag
3 februari een afscheidsreceptie georganiseerd voor Rien de Koning. Naast natuurlijk een informeel gedeelte, waarbij een ieder afscheid kan nemen hebben wij dhr. Kees Tazelaar bereid gevonden om ons nieuwe inzichten te verschaffen op het gebied van inkoop en aanbesteden. Dhr. Tazelaar is projectleider inkoop en aanbesteden bij PIANOo, expertisecentrum aanbesteden ( zie www.pianoo.nl ).

Bent u uitgenodigd en heeft zich nog niet aangemeld, dat kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Alpha Adviesbureau
Alpha Adviesbureau
't Laarwoud 7
9471 AV  Zuidlaren
T 050 - 534 7213
F 050 - 534 7169
E Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.